FİRMAMIZ

1985 yılının Mart ayında Kurucumuz Sn. Yaşar KAYA beyefendi tarafından kurulan Firmamız KAYALAR MERMER, kurulduğu ilk günden günümüze koşulsuz müşteri memnuniyeti, disiplinli iş gücü, düzenli ve temiz iş ahlakı ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermeyi kendine görev bilmiştir.

1988 yılının Nisan ayından itibaren İstanbul Avcılar’da faaliyetine devam eden KAYALAR MERMER sayısız projelere imza atmıştır. Özay Konut Yapı Koop. (6 blok), Angünler Konut Yapı Koop. Güneşli (9 blok), Haskent Konut Yapı Koop. (7 blok), Angünler Konut Yapı Koop. Avcılar (6 blok) bunlara sadece birkaç örnektir.

KAYALAR MERMER Kasım 1996’da yine Avcılar’da bulunan kendisine ait merkez binasına taşınmış ve halen aynı adreste ticaret hayatına siz sayın müşterilerinden aldığımız güç, ilk günkü heyecanı ve kaliteden ödün vermeyen daima uygun fiyatlarıyla devam etmektedir.

Estetik ve doğal malzeme olan mermer ve granit çeşitlerimizle; İşlerinize talibiz.

Son yılların en çok tercih edilen çimstone ve belenco Quartz taşlarını da işlediği ürünler arasına katan firmamız, çimstone tezğah ve basamak döşemelerinde de iddialı işler çıkarmaktadır.

Bilindiği gibi Çimstone, Italyan Breton firmasinin gelistirdigi ileri teknolojik süreçle üretilen kuvars esasli, hijen ve estetiği yüksek kompoze bir tastir.

Saygılarımızla,
KAYALAR MERMER
Ziya Kaya

 

Facebook Buton